logo

Kuidas broneerida

 
Veebipõhise registreerimise juhend
 
1. Veebis registreerida saavad kliendid, kellel on kehtiv, vähemalt 10 korra pääse. Ühe korra pääsmega ei ole kliendil õigust ennast klienditeenindaja kaudu tundi kirja panna, kuid on võimalik osaleda tunnis vabade kohtade olemasolul  ja ostes pääsme enne treeningu toimumist. 
2. Uutel klientidel soovitame klienditeeninduse kiirendamiseks eelnevalt liitumissoovist teada anda ja saata nimi, isikukood, telefoninumber ja e-posti aadress fitness@ut.ee. 
3. Kliendi sisselogimisel kasutajanimeks on kliendi e-posti aadress, parool saadetakse kliendile esimesel võimalusel (parooli on võimalik vahetada peale sisse logimist). Kui parooli ei ole saabunud kohe peale pääsme ostmist, siis palume võtta uuesti ühendust fitness@ut.ee. Osadel juhtudel liigub kiri automaatselt adressaadi spämm kausta (sõltuvalt e-posti aadressi seadistustest).
 
Peale sisse logimist:
 
 1. Oma parooli saate vahetada aknas Minu profiil
 2. "Broneeringud" ikooni all näete oma kehtivaid broneeringuid ja saate tunde tühistada
 3. "Minu pääsmed" ikooni alt näete oma pääsmeid ja nende kehtivust. 
 4. Teil on võimalik registreeruda samal päeval maksimaalselt ühte tundi ja omada korraga maksimaalselt nelja aktiivset broneeringut.
 5. REGISTREERIMISEKS liigute tunnile ja registreerite ennast
 6. Tunni TÜHISTAMISEKS liigute ikoonile "Broneeringud" ja tühistate soovitud tunnil. 
 7. Tund tuleb tühistada hiljemalt 60 minutit enne tunni algust. Kui klient on 3 korda jätnud tunni õigeaegselt tühistamata alates esimesest tühistamata jäänud tunnist, siis kaotab ta õiguse broneerimiseks 30ks päevaks (alates viimasest tühistamata jätmisest).
 8. Klient ei tohiks tühistada tunni toimumisega samal päeval broneeringuid rohkem kui 5 korral 30 päeva jooksul alates esimesest samal päeval broneeringu tühistamisest. Kui olete tühistanud samal päeval tunni toimumisega broneeringu viiel korral, siis kaotate veebibroneerimisõiguse 30 päevaks. Seega, täname, et planeerite põhjalikult oma treeninguid ja vähendate tühistamisi.
 9. NB! TÜHISTAMATA TUNNINA VÕI SAMA PÄEVA TÜHISTUSENA LÄHEVAD KIRJA KA TUNNID, MILLESSE ON HILINETUD. Süsteem tühistab automaatselt registreerunu 5 minutit enne tunni algust süsteemi kella järgi.
 10. Tunnid avanevad püsikliendile registreerimiseks 5 päeva enne treeningu toimumist. 
 11. Broneering kaotab kehtivuse 5 minutit enne tunni algust (sellisel juhul läheb kirja kahjuks tühistamata treening)
 
KÄESOLEVAGA KINNITATE, ET OLETE TUTVUNUD KODUKORRA JA TEENINDUSEESKIRJAGA.